Hisse 5

Hisse 5

Hisseye 50-55 kilo arası et pay edilmektedir. * Resimler temsilidir.

15.000 ₺

Hisse – Vekalet ve Diğer Süreçler Nasıl İşlemektedir?

Kurbanlık Hisse Bedelleri Nasıl Belirleniyor?

Hayvanların düzenli olarak tartılıp ortalama geleceği karkas ağırlığı üzerinden et miktarı belirlenir ve kesim ve paketleme maaliyetleri hesaplanarak Kurban Hisse Bedeli belirlenir.

2023 Kurban Hisse Bedeli Ne Kadar?

2023 Kurban hisse bedelleri alacağınız büyükbaş yada küçükbaş hayvanın karkas ağırlığına göre değişmektedir. Sağlıklı bir fiyat için bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Kurbanlık Hayvanlarımızın Besleme Koşulları Nasıldır?

Kurbanlık Hayvanlarımız 1.5 yaşına kadar yüksek rakımlı yaylalarda doğal şartlarında beslemeye bırakılır. Daha sonra besi çiftliğimize nakilleri gerçekleştirilerek kesime kadar özel yem ve vitaminler ile veteriner hekim kontrollünde sağlık taramaları yapılarak kesime hazır hale getirilir.

Kurban Kesim Olanaklarınız Nasıldır?

Kurban kesimi öncesinde, kurban kesim alanlarının sterilizasyon işlemleri yetkin ekiplerce yapılır ve kesime elverişli hale getirilir. Hisse sahiplerine verilen randevu saatlerine göre kurbanlık kesim sıralaması yapılır ve kesilir. Kesim bünyemizde çalışan uzman kasaplar tarafından hisse sahiplerinin vekaletini alarak islami usüllere göre kesimi gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimiz sitemizde belirtmiş olduğumuz hisselerden birini seçerek kendi hissesini satın alabilme opsiyonuna sahiptirler.
Müşterilerimizi kurban bayramından bir gün önce arayarak, müşterimizin vekaletini almaktayız. Vekalati alınan müşterilerimiz, kurban paylarını özenle hazırlamış olduğumuz kolilerimizle çiftliğimizden gelip alabilmektedirler. Ayrıca çiftliğimize gelerek kendi hisseniz olan kurbanın vekaletini kendiniz verebilirsiniz.
Satın alma işlemini; Kurban Satış Merkezimize gelerek ya da telefonla sipariş vererek yapabilirsiniz.
Banka hesap numaramıza para transferiyle ödeme yapabilirsiniz.